Všeobecné zmluvné podmienky CA MAXTRAVEL

Pri predaji zájazdov,pobytov,leteniek a rôznych foriem dovoleniek sa riadime podmienkami, ktoré sú uvedené v konkrétnych všeobecných podmienkach jednotlivých cestovných kancelárií, leteckých spoločností a spoločností, ktorých produkty sprostredkúvame.

Našim klientom sú jednotlivé všeobecné podmienky predložené pri vyplnení záväznej objednávky konkrétneho produktu.

V prípade príbuzných otázok nás neváhajte kontaktovať.

Osobné údaje

Osobné údaje poskytnuté pri využívaní tohto internetového predaja sú osobnými údajmi podľa zákona č. 428/2002 o ochrane osobných údajov. CA si uvedomuje dôvernosť osobných údajov a prehlasuje, že s nimi bude nakladať v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. CA spracováva poskytnuté osobné údaje po dobu neurčitú, prípadne do odvolania súhlasu daného zákazníka. CA prehlasuje, že všetky osobné údaje považuje za vysoko dôverné a použije ich iba pre vlastnú potrebu v zmysle zákona č. 428/2002 o ochrane osobných údajov k zlepšeniu svojich služieb a k obchodným a marketingovým účelom CA. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné. Niektoré údaje budú spracované i na základe zvláštneho zákona a ich poskytnutie je povinné pre uzatvorenie niektorých služieb (napr. cestovné poistenie).

Súbory cookie


Maxtravel
Diakovce 841,92581
ICO 46408819
Tel.č. 0907 351 137

Dostávajte najlepšie ponuky medzi prvými, zaregistrujte si svoj email

Rýchly kontakt


  • +421 907 351 137
  • max-travel @ max-travel.sk
  • Vlčanská 560/15 , Šaľa 927 00

Cestovná agentúra je povinná:

Informovať cestujúceho pri propagácii alebo pri ponuke pred predajom zájazdu alebo spojenej cestovnej služby cestovného ruchu alebo jednotlivej služby cestovného ruchu, pre ktorého obchodníka je predaj zájazdu, spojenej cestovnej služby cestovného ruchu alebo jednotlivej služby cestovného ruchu sprostredkovaný.


Vytvorila digitálna agentúra MW media www.mwmedia.sk / www.mwshop.eu